BAEDEKER letecká agentúra, a.s  2014 © All rights reserved.  | PRESS | Pravidlá používania | Ochrana osobných údajov  | E-mail

Loading...

Sledujte nás...

Mail: info@baedeker.sk?subject=INFORMÁCIE&body=BAEDEKER - Letecká agentúra Košice, Luxusné a exotické dovolenky šité na mieru... Domov Domov

KARIBSKÁ OBLASŤ/ KUBA - Iberostar Varadero

Mám záujem o bližšie informácie…

Späť na destinácie…

MIESTO

Iberostar Varadero je luxusný 5-hviezdičkový hotelový komplex

v oblasti Varadero, najkrajšom kubánskom letovisku.


Rezort je obklopený civilizáciou nedotknutou prírodou v tropickom duchu, priamo na pláži. Má ideálnu dostupnosť na  medzinárodné letisko vo Varadere a tajomná Havana je len na hodinku od rezortu.


HOTEL A PROSTREDIE

Iberostar Varadero hotel je luxusný 5-hviezdičkový rezort so službami all-inclusive nachádzajúci sa priamo pri mori. Ponúka priestranné izby s kvalitnými službami so širokou škálou voľnočasových aktivít, tento luxusný hotel je ideálnou voľbou pre neuveriteľnú rodinnú dovolenku.

Okrem iného môžete v tomto hotelovom rezorte zažiť podstatu Kuby prostredníctvom gastronómie a hudby.


SVADBY, VÝROČIA… RODINNÁ DOVOLENKA, VODNÉ ŠPORTY…


VYBAVENIE A OKOLIE

Spoznajte to najlepšie z Kuby. Iberostar Varadero Hotel bol inšpirovaný koloniálnym štýlom, je krásnym obrazom kubánskej architektúry. Okrem toho, sa nachádza na nádhernej pláži Varadero, je obklopený bujnou pôvodnou tropickou vegetáciou… Doprajte si špeciality kubánskej gastronómie s tradíciami a folklórom krajiny: hostia môžu ochutnať to najlepšie z kuchyne ostrova, vychutnať si najznámejšie  kubánske cigári a tancovať v rytme salsy...  Objavujte kúzla Kuby a užite si autentickú karibskú dovolenku. Hotel tiež ponúka svadobné balíčky a rôzne služby pre svadobné páry a ich hostí.

Viac… (webové stránky hotela, rezortu…)