TEMATICKÝ VÝBER

Letenky

Predaj leteniek, vyhľadávanie priamych spojení s minimalizovaním prestupov v nadväznosti na ďaľšiu cestu. Kompletný servis v rezervačnom systéme.

ZISTIŤ VIAC

Wellness & Spa

Oáza pokoja a harmónie v netradičných a exotických miestach. Komfortné ubytovanie, termálne bazény, sauny, pestrá ponuka procedúr a relaxačných cvičení.

ZISTIŤ VIAC

Zážitková gastronómia

Pobyty za poznaním, ideálne pre rodiny, malé skupiny ale aj firmy, spojené so zážitkovou gastronómiou, degustáciou vín a ochutnávkou miestnych špecialít.

ZISTIŤ VIAC

Európa víkendy

Atraktívne CITY BREAKY šité na mieru ideálne pre rodiny, dvojice či malé skupiny pre letecky dostupné miesta spojené s poznávaním danej lokality, zábavou, relaxom.

ZISTIŤ VIAC

Golf

Luxusné hotelové rezorty v exotickom prostredí s nadštandartnými službami a najkrajšími greenmi nablízku.

ZISTIŤ VIAC

Svadby a oslavy

Prežite svoju svadbu či oslavu jubilea na najkrajších miestach planéty. Jedinečné destinácie s celoročnou slnečnou klímou a zaujímavými prírodnými scenériami.

ZISTIŤ VIAC

Rodina

Prispôsobený zážitkový program pre deti a ich rodičov. Možnosť opatrovateľskej služby počas relaxačno - romantických aktivít rodičov.

ZISTIŤ VIAC

Dobrodružstvo

Zaži s nami chvíle, na ktoré do konca života nezabudneš. V ponuke máme zájazdy do hôr, zábavne zájazdy a mnoho ďalších.

ZISTIŤ VIAC

Business trip

Zabezpečenie služobných ciest pre firmy a vrcholových manažérov. Ponuka môže obsahovať kompletné zabezpečenie od cesty až po kompletný pobyt.

ZISTIŤ VIAC

"Šťastie si za peniaze nekúpite, ale letenku áno. A to je to isté. "

LETENKY

•predaj leteniek
• vyhľadávanie priamych spojení s minimalizovaním prestupov
•pomoc a podpora pri riešeni problémov vzniknutých v súvislosti s leteckou spoločnosťou

Letecká doprava je výnimočná svojou rýchlosťou a najbezpečnejším spôsobom prepravy na celom svete. Pri letenkách je pre drvivú väčšinu ľudí zaujímavá najmä cena. Tá rozhoduje o tom, koho si vyberú za svojho prepravcu. Letenky sú v dnešnej dobe prakticky komoditami. V CK Baedeker Vám dokážeme poradiť a vybrať s ohľadom na kvalitu aj cenu najvhodnejsšiu letenku pre Vás.

WELLNESS & SPA

Navštívte miesta, kde čas stráca svoj význam. Doprajte telu odpočinok, ktorý si zaslúži. Objavte čaro relaxu, načerpajte energiu, zbavte sa stresu v tých najluxussnejších SPA rezortoch.

ZÁŽITKOVÁ GASTRONÓMIA

Výborne jedlo, hudba, príjemná atmosféra. Zážitková gastronómia rozhodne patrí k zážitkom, na ktoré sa nezabúda. V dnešnej dobe si je z čoho vyberať. Spojte svoju dovolenku s takýmito zážitkami. Spoznajte Toskánsko prostrednictvom kvalitného vína, úžasného jedla a príjemnej atmosféry v čarovných toskánskych viniciach alebo ochutnajte francúzske špeciality srdci Francúzska, či strávte nezabudnuteľný večer v niektorej z Michelinských reštaurácií.

 

EURÓPA VÍKENDY

Aj v Európe sa dajú nájsť nádherné destinácie s exotickým nádychom, pri ktorých nemusíte načrieť hlboko do peňaženky. Cenovo dostupné je aj spoznávanie miest, ktoré majú svoju históriu i takých, ktoré turistom nie su veľmi známe.

GOLF

Vyznávate štýl zelených trávnikov, polotričiek a blankytného neba? Dokažeme zladiť vašho koníčka s leňošením pri mori. Zariadime hru na tých naznámejších ihriskách, perfektné tréningové centrá, zapožičanie buggy, golfové shopy či nočný golf. Poradíme Vám a golfovú dovolenku pripravíme na mieru.

SVADBA A OSLAVY

Splňte si svoje sny a prežite svoj svadobný deň v exotike. Povedzte si „ÁNO“ a strávte svoju svadobnú cestu pod hrejivým slnkom, na plážach s jemným snehobielym pieskom a palmami.

RODINA

Chcete stráviť dovolenku s deťmi a zároveň si oddýchnuť? Dá sa aj to. Poradíme, ktoré destinácie a hotely sú najvhodnejšie na rodinné dovolenky. Kde sa vaše deti zabavia v detských kluboch, v ktorých sa o ne kvalifikovane postarajú animátori, aby ste si vy vedeli vychtnať chvíle oddychu.

DOBRODRUŽSTVO

Túžite prežiť najlepšie dobrodružstvo na vašej dovolenke? Čo tak skúsiť safari v reálnej divočine, či vystúpiť na horu Kilimandžáro alebo spoznať krásy Afriky? Možností je veľa. Navštívte nás a pokúsime sa splniť všetky vaše priania.

BUSINESS TRIP

Zabezpečíme business tripy pre menšie či väčšie firmy s ohľadom na požiadavky, náklady a komfort. Nájdeme vhodné letenky, ubytovanie, transféry a zabezpečíme aj najlepšie poistenie.